REGULAMIN

W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami, jakie obowiązują w naszym obiekcie.

 

 

Doba hotelowa

 

Doba hotelowa rozpoczyna się o 15.00 w dniu przyjazdu a kończy o 10.00 w dniu wyjazdu.

 

 

Należność za pobyt

 

Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, z przyczyn niezależnych od nas, należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie.

 

 

Cisza Nocna

 

Prosimy o zachowanie ciszy od 22.00 do 6.00 rano. Prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych podczas trwania ciszy nocnej.

 

 

Parking

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

 

 

Pokoje, czystość i sfera prywatna

 

W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju, stają się Państwo gospodarzami tego miejsca. Swoim zachowaniem, nie zakłócamy pobytu innych Gości. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

W przypadku odwiedzin osób spoza obiektu prosimy o poinformowanie nas o tym. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.

 

W dniu wyjazdu bardzo prosimy pamiętać o oddaniu klucza właścicielowi obiektu.

 

 

 

Palenie papierosów

 

Ze względu na komfort Państwa i naszych przyszłych Gości, oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe obowiązuje w obiekcie całkowity zakaz palenia. Prosimy jednak w żadnym wypadku nie palić w pokojach. W pokojach nie używamy żelazek, grzałek i innych podobnych urządzeń, korzystanie z nich odbywa się w miejscach do tego wyznaczonych.

 

 

Reklamacje

 

W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.

Polityka prywatności

Regulamin

Kontakt

Galeria

Pokoje

O nas

Strona główna

Strona stworzona przez: iQHotel.pl

ul. Szlak Papieski 127, 34-521 Ząb

 

+48 606 205 720, 18 207 13 61

 

kontakt@udzikosa.pl