Cennik

Okres całoroczny:
Pokój z łazienką - 30-35zł od osoby za dobę
Pokój ze wspólną łazienką 25-30zł od osoby za dobę.
 
Sylwester (min.5 noclegów)
Pokój z łazienką - 70zł od osoby za dobę.
Pokój ze wspólną łazienką - 60zł od osoby za dobę.
 
Doba trwa od godziny 14:00 do 11:00
Cena noclegu uzależniona od długości i terminu pobytu.
Istnieje również możliwość wyżywienia w atrakcyjnych cenach
U dzikosa Ząb

REGULAMIN

 
W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami, jakie obowiązują w naszym obiekcie.

Doba hotelowa

Doba hotelowa rozpoczyna się o 14.00 w dniu przyjazdu a kończy o 11.00 w dniu wyjazdu.

Należność za pobyt

Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, z przyczyn niezależnych od nas, należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie.

Cisza Nocna

Prosimy o zachowanie ciszy od 23.00 do 6.00 rano. Prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych podczas trwania ciszy nocnej.

Parking

Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

Pokoje, czystość i sfera prywatna

W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju, stają się Państwo gospodarzami tego miejsca. Swoim zachowaniem, nie zakłócamy pobytu innych Gości. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
W przypadku odwiedzin osób spoza obiektu prosimy o poinformowanie nas o tym. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.

W dniu wyjazdu bardzo prosimy pamiętać o oddaniu klucza właścicielowi obiektu.

Palenie papierosów

Ze względu na komfort Państwa i naszych przyszłych Gości, oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe obowiązuje w obiekcie całkowity zakaz palenia. Prosimy jednak w żadnym wypadku nie palić w pokojach. W pokojach nie używamy żelazek, grzałek i innych podobnych urządzeń, korzystanie z nich odbywa się w miejscach do tego wyznaczonych.

Reklamacje

W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.
Copyright ©2016 U Dzikosa - pokoje gościnne, All Rights Reserved. eJanosik.pl